Експертиза меблів

Незалежна експертиза меблів в Україні


Меблі - невід'ємна частина організації інтер'єру і створення домашнього затишку. Такий товар ми купуємо надовго, тому його якість стоїть на першому місці. Гарні меблі коштує не малих грошей, тому при покупці того чи іншого виду меблів ми дуже уважно розглядаємо зразки продукції, намагаючись вибрати оптимальний варіант для себе.


Звичайно ж, виставкові експонати в магазині виглядають бездоганно, не викликаючи сумніви про їх якість. На жаль, якість інших одиниць обраної вами моделі може бути далека від ідеалу.


Як правило, через габарити виробів, ви можете оглянути придбану покупку тільки після доставки. Причому меблеві вироби привозять за місцем вимоги в розібраному вигляді, тому оцінити відразу які-небудь дефекти дуже важко.

Навіть після складання ви не завжди зможете виявити похибки виготовлення відразу. Також дефекти меблів можуть з'явитися через недотримання технології установки.


Коли вас спіткала така прикрість, в першу чергу, поверніться з письмовим зверненням в магазин, де купували товар. Згідно прав споживачів і наявності гарантії, Вам повинні надати варіанти щодо задоволення ваших споживчих вимог.


Якщо ви не змогли самостійно довести наявність недоліків придбаних меблів, не очікуйте, а зверніться до незалежних експертів.


Незалежна експертиза меблів дозволить отримати аргументований висновок експертного працівника про наявність дефектів і їх причини. Проведення експертизи меблів направлено на з'ясування відповідності товару нормам, встановленим законодавством України.


Незалежна експертиза меблів виконується за такими групами:

 

  • Шафи - купе, кімнати гардеробного типу.
  • М'які дивани, м'які крісла, ліжка.
  • Двері міжкімнатні з скляними, вітражними вставками.
  • Спальні комплекти та гарнітури.
  • Меблі для кухні, кухонні гарнітури.
  • Тумбочки і комоди.
  • Столи і стільці.
  • Меблі для ванної кімнати.
  • Інші види меблів.

Незалежна експертиза меблів включає фотофіксацію дефектів, аналіз їх виникнення, документальну фіксацію висновків по досліджуваному об'єкту, передачу експертного висновку за місцем вимоги.

Незалежний інститут судових експертиз «НІСЕ» проведе експертизу, надавши професійні експертні висновки щодо якості меблів, яку ви придбали.