Експертиза побутової техніки

В рамках експертизи побутової техніки експерти НІСЕ:

  • Виявлять дефекти в представленій на дослідження побутовій техніці;
  • Визначать причини виникнення дефектів;
  • Визначать характер дефектів (виробничі або експлуатаційні);
  • Визначать суттєвість та можливість усунення дефектів.
  • Встановлять причини займання автомобіля (проводиться в рамках комплексної пожежно-технічної експертизи);

 

Існують різні підвиди експертизи. Якщо Ви не можете визначити, який саме підвид експертизи Вам потрібен, достатньо зателефонувати нам за телефоном 050 360 16 82 (або залишити заявку на зворотний дзвінок) і описати обставини справи, і ми визначимо вид експертизи, який Вам потрібен, а також допоможемо сформулювати питання для дослідження.

* Точна вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та кількістю поставлених питань.

 Експертиза побутової техніки

Останнім часом проведення експертизи побутової техніки стало досить затребуваною процедурою. Причина, по якій споживачі вирішують скористатися послугами незалежних судових експертів для проведення експертизи побутової техніки, є невідповідність товару його вартості або недостовірність представлених в супроводжуючих документах характеристик, поява недоліків.


Є декілька випадків, через які споживачі звертаються за допомогою про надання послуг такого типу.


1.Якщо побутова техніка має недоліки, які викликані виробничими причинами. До таких випадків можна віднести неякісну пайку, погану зборку, конструктивні недоліки, неприйнятну якість матеріалів виготовлення.


2. Якщо спірне питання не вирішується через звинувачення у відповідь стороною про виникнення несправностей техніки з вини неправильної експлуатації споживача.

До таких випадків можна віднести порушення правил експлуатації, а також механічні та хімічні процеси, викликані неправильним використанням техніки.


 Експертиза побутової техніки проводиться за кількома напрямками експертного аналізу, а саме:


1. Досліджуються зовнішні характеристики технічного пристрою для отримання інформації про наявність зовнішніх пошкоджень.
2. Перевіряються фактори працездатності, проводиться тестування техніки, що дозволяє встановити причини появи тих чи інших недоліків.
3. У ході експертизи побутової техніки фахівці можуть оглянути пристрій не тільки зовні, але і всередині апарату. Для цього незалежний експерт може використовувати спеціальне обладнання, вимірювальні прилади, що дозволяє провести відповідну експертизу побутової техніки.
Проведення експертизи побутової техніки може фіксуватися за допомогою фотозйомки або за допомогою використання цифрового мікроскопа.
Отримання достовірних фактів в ході експертизи побутової техніки дозволяє визначити причину виникнення невідповідності побутового технічного обладнання і надати її за місцем призначення.


Незалежний інститут судових експертиз «НІСЕ» проведе для вас експертизу побутової техніки, надавши вичерпні висновки з приводу виниклої проблеми.