Експертиза вартості товару

Експертиза вартості товару при спорах, експертиза вартості обладнання

Відповідно із законодавчою базою України для отримання об'єктивної оцінки ввезених і вивезених речей рекомендується проведення експертизи ринкової вартості товару.
Експертиза вартості товару та експертиза вартості обладнання  може досліджувати продукцію різних видів, зокрема побутову і спеціальну техніку, всіляке обладнання, різноманітні транспортні засоби, сировина і т.д.
Експертиза вартості товару за допомогою спеціального дослідження дає повну інформацію про реальну ринкову ціну того чи іншого виду продукції.
Незалежна експертиза вартості товару проводиться компетентними у цій сфері діяльності фахівцями, які вивчають об'єктивні чинники для отримання максимально достовірних результатів.
Об'єктом експертизи вартості товару може стати будь-який товар споживчого користування як вітчизняного виготовлення, так і виробництва зарубіжних торгових марок.
Експертиза вартості в Україні використовується при виникненні спірних питань між сторонами в сферах торгівлі, у напрямках дизайну, промислової індустрії і т.п.
Експертиза вартості обладнання також може проводитися для з’ясування всіх моментів по відповідності його функціональності та технічного устаткування показникам, заявленим виробником.
Експертиза вартості товару дозволяє перевірити відповідність товару нормативним документам, проконтролювати, оцінити або визначити якість досліджуваного продукту.
Також в ході експертизи вартості товару та вартості обладнання з'ясовується походження і оригінальність товару, визначається кількість продукції. Незалежна експертиза вартості товару також перевіряє цілісність продукції.
Висновки і результати експертизи вартості товару фіксуються документально і носять офіційний характер. Оцінка вартості товару може використовуватися при судових розглядах, утиску споживчих прав і т.д.
Експерти незалежного інституту судової експертизи «НІСЕ» проведуть експертизу вартості товару та єкспертизу вартості обладнання на вищому рівні, здійснивши всі необхідні процедури швидко і якісно, ​​надавши вичерпну інформацію за місцем призначення.
Телефонуйте, і наші фахівці нададуть всю необхідну інформацію з вашого питання.