Незалежна експертиза в Києві

Незалежна експертиза в Києві

Здійснюючи практично будь-яку операцію з майном, Ви рано чи пізно стикаєтеся з необхідністю проведення оцінки будинку, квартири або іншої будівлі. Оцінка нерухомості в Києві проводиться при здійсненні угод з купівлі-продажу будівель, для визначення частки власника, учасника або інвестора, при приватизації державної власності, а також у випадках здачі об'єкта в оренду та внесення до складу статутного капіталу. При наданні кредиту під заставу або переуступки прав вимоги також мається на увазі оцінка об'єктів нерухомості. Крім того, якщо Ви маєте судові розгляди з податкових та майнових спорів, визначення величини збитку або проведення процедури ліквідації підприємства, то незалежна оцінка нерухомості також не буде зайвою.

Фахівці Незалежного Інституту Судових Експертиз виконують оцінку:

оренди (включаючи орендну плату);

приватного будинку;

квартири;

комерційних об'єктів;

будівель;

незавершених будівельних об'єктів.

Етапи роботи

Робота починається з обговорення цілей виконання операції та інших аспектів з клієнтом, лише потім укладається договір про надання такої послуги, як оцінка вартості об'єктів нерухомості. В договорі вказується, за який термін буде здійснена оцінка нерухомості, вартість послуг організації.

Далі йде етап збору всієї необхідної інформації та документації для того, щоб об'єктивно обчислити вартість нерухомого майна. Після того як всі папери будуть в наявності у фахівця, він починає безпосередній огляд і аналіз об'єкта. Оцінюючи вартість будівель, проводиться дослідження комунікацій (каналізації, газопостачання, електричної проводки, сигналізації та системи пожежонебезпеки) незалежно від призначення будівлі. Оглядається зовнішній вигляд самої будови.

Аналізуючи всю зібрану інформацію, фахівець робить розрахунок і готує звіт про виконану роботу. Всі ці документи, а також безпосередньо оцінка ринкової вартості об'єкта нерухомості надаються клієнту.

Наші послуги

Часто до наших послуг вдаються люди з вже наявними звітами з певною вартістю майна, які зробили інші компанії, і просять зробити їх експертизу. Це робиться з метою ретельної перевірки достовірності результату проведених робіт та відповідності певного звіту законодавчим та нормативним документам. Наші співробітники вкрай педантично підходять до таких замовлень, в результаті чого клієнтам видається заключний акт, в якому описуються всі наявні невідповідності і порушення. Під час надання послуги з оцінки нерухомості важливою умовою її об'єктивного виконання є повна незалежність оцінювача від замовника і самого оцінюваного об'єкта.

Визначимо перелік документів, необхідних для розрахунку вартості:

документи БТІ;

свідоцтво про державну реєстрацію права власності;

документи, що свідчать про отримання прав власності на об'єкт.

Оцінка вартості нерухомості комерційних об'єктів відбувається також на підставі договору оренди, середньорічний суми витрат на будівлю, його балансової вартості та охоронного свідоцтва. Для досягнення ефективної різного роду роботи  по незалежній експертизі Вам необхідно звернутися до Незалежного Інституту Судових Експертиз.