Розрахунок несучої здатності будівель

Розрахунок несучої здатності конструкцій - це спеціальні розрахунки, які допомагають дізнатися міцність, стійкість і витривалість будівлі або споруди. Дані обчислення дозволяють своєчасно вжити необхідних заходів з будівництва, посилення, укріплення конструкцій, зменшення або перерозподілу навантажень без втрати їх функціональних якостей.
Розрахунок несучої здатності конструкцій необхідно проводити при плануванні будівництва для визначення ступеня навантаження на грунт. Невірні розрахунки можуть спровокувати зсув грунту, тріщини в конструкції, деформації у будівлях та інші несприятливі наслідки.

Враховуючи план майбутнього будинку, фахівці НІСЕ з урахуванням всіх розрахунків:

1.    підберуть для вас найоптимальніший вид фундаменту;
2.    визначать необхідний тип конструкції;
3.    допоможуть знайти найкраще місце розташування і підібрати потрібні розміри будівлі;
4.    проведуть розрахунки для визначення ймовірних змін при впливі на конструкцію різних факторів, таких як пожежа, підземні води, дія стихій і ін.

Розрахунок несучої здатності конструкцій необхідно проводити для того щоб забезпечити надійність і безпеку конструкції в майбутньому.
Після проведення розрахунків несучої конструкції Замовнику надається звіт з результатами про несучу здатність, можливості подальшої експлуатації або підсилення будівельних конструкцій, а також дані для подальшого проектування або перепланування.