Слайд-44

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Отримайте залікові бали від національних та міжнародних установ!

Запрошуємо Вас взяти участь у сертифікованому семінарі-практикумі на тему: «Комп’ютерна експертиза і електронні докази: новації в доказуванні відповідно до нових процесуальних кодексів. Застосування електротехнічної експертизи у судовому провадженні». Організатор – Незалежний інститут судових експертиз.

Захід відбудеться у форматі «Ранкової кави з експертом», під час якої за філіжанкою запашної кави ми розглянемо дві теми, присвячені комп’ютерно-технічній та електротехнічній експертизі, обговоримо практику їх застосування до та після змін у процесуальні кодекси  Україні. Ми також проведемо Q&A сесію (питання & відповіді), в рамках якої учасники зможуть задати питання експертам та отримати максимум практичної інформації.

Особливість «Ранкової кави з експертом» - це мінімум теорії, максимум практики та неформальна обстановка, що дозволяє отримати не лише нові знання, але і якісний неткворкінг.

Під час бізнес-сніданку Ви дізнаєтесь:

  1. Чи є відомості з інтернету належним доказом в судовому процесі?
  2. Чи може бути інформація із соц. мереж доказом в суді?
  3. Забезпечення електронних доказів та вимоги до їх оформлення.
  4. Визначення автентичності цифрових доказів
  5. Міжнародний досвід застосування електронних доказів у суді.
  6. Електротехнічна експертиза та її застосування в судовому провадженні.
  7. Електротехнічна експертиза, як допоміжний інструмент у формуванні правової позиції захисту інтересів енергетичних компаній.

Окремо ми обговоримо також практику призначення, проведення та застосування міжнародних експертиз та їх застосування в судовому провадженні в Україні. І повірте, нам є що розповісти, адже за плечами НІСЕ – проведення масштабних комплексних експертиз міжнародною групою експертів, що призначались суддями в особливо складних та резонансних судових справах.

Вартість участі у заході для адвоката – 450 грн.

У вартість входить: лекція,  сніданок, роздаткові матеріали, сертифікат (3 залікові бали)

Не зволікайте, подавайте заявку на участі уже сьогодні, адже кількість місць обмежена! Отримайте цінні знання, практику, ефективний нетворкінг та залікові бали!

Заявки на участь у заході приймаються до 15 листопада включно. Оплата участі у заході має бути здійснена до 19 листопада включно. Рахунок на сплату участі буде Вам надіслано після реєстрації участі тут: https://goo.gl/forms/G3N3sIfMzM68e7Bb2

ДЕ ТА КОЛИ:

Захід відбудеться 20 листопада 2018 року з 10:00 до 13:00

Місце проведення заходу уточнюється та буде повідомлено окремо. 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ МОЖНА:

За телефоном: 050 360 16 82 / 067 5555 222

Електронною поштою: office@nise.com.ua або онлайн