Керівний склад НІСЕ

Ольга Леонідівна Пампуха

Креативний директор, ідейний натхненник та керівник проекту

«Те, що надихає мене щодня - це цікаві креативні ідеї, реалізуючи які я бачу позитивний результат. І дійсно, всі серйозні та важливі проекти нашої компанії були здійснені на основі шалених, на перший погляд, ідей, головна мета яких - допомогти людям, підвищити їх правосвідомість та захистити їх права. Я дуже люблю  життя, люблю мріяти, творити, прикрашати сьогодення яскравими фарбами та робити добрі справи для спільного блага»

Людмила Михайлівна Макаренко

Директор Експертно-правової групи «Незалежний інститут судових експертиз»

«Легкість та впевненість в роботі - це професійна риса, яку я в собі ціную найбільше. Адже бути  спокійним, впевненим та легким, вирішуючи питання клієнта, це значить думати про рішення, а не про проблему. Бачу ціль - не бачу перешкод!»

Тетяна Валеріївна Ковальчук

Директор юридичного департаменту

«Мої життєві цінності - це допомога людям! Саме це я вважаю своїм життєвим покликом. Я люблю людей та завжди намагаюсь захистити їх права та інтереси. Саме тому  я здобула вищу юридичну освіту, щоб допомагати всім, хто цього потребує, на високому професійному рівні. Можу сказати про себе, що я є цілеспрямованою, енергійною та сильною людиною, яка завжди ставить перед собою цілі та неодмінно їх досягає!»

Катерина Іванівна Аврамова

Директор із зв’язків  громадськістю

«Симбіоз творчого та раціонального підходу до досягнення поставленої мети - ось моє професійне кредо. Потрібно скрізь і в усьому бачити раціональний сенс, знати свою справу і впевнено йти до успіху. Я люблю втілювати в життя нові ідеї, бачити результат від їх реалізації та конкретну користь для людей. Адже якщо я беруся за роботу, я маю розуміти, що хорошого вона принесе, як полегшить або покращить наше життя».