Землевпорядна експертиза

Незалежна судова землевпорядна експертиза - одна з найбільш затребуваних видів експертиз. Землевпорядна експертиза входить до п'ятірки найбільш технічно складних видів експертиз, які проводять експерти-землевпорядники Незалежного Інституту Судових Експертиз. 

Необхідність проведення землевпорядної експертизи виникає при вирішенні земельних спорів, пов’язаних з розділом земельної ділянки, визначенням її місцезнаходження і меж, накладенням ділянок одна на одну, помилками в площі та ін.

Проведення земельно-технічної експертизи найчастіше допомагає уникнути необхідності звернення до суду. Якщо ж судовий розгляд є неминучим, у Вас на руках буде об’єктивний доказ, що сприяє винесенню справедливого судового рішення при земельному спорі.

В рамках проведення земельно-технічної експертизи наші експерти встановлять фактичні межі та площу земельної ділянки, а також їх відповідність правовстановлюючим документам, визначать варіанти поділу земельної ділянки або порядок користування, встановлять факт наявності зміщення паркану між сусідськими земельними ділянками.

Існують різні підвиди земельно-технічної експертизи. Якщо Ви не можете визначити, який саме підвид земельної експертизи Вам потрібен, достатньо зателефонувати нам (або залишити заявку на зворотний дзвінок) і описати обставини справи, і ми визначимо вид експертизи, який Вам потрібен, а також допоможемо сформулювати питання для дослідження.

На сьогоднішній день спеціалісти НІСЕ пропонують проведення земельних експертиз для вирішення земельних спорів при:

  1. Розділі земельної ділянки
  2. Межових спорах
  3. Виносі меж земельної ділянки
  4. Поділі землі та визначення порядку її користування

 

Вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та кількостю поставлених питань.

 

Щоб отримати безкоштовну телефонну консультацію або замовити експертизу, телефонуйте:

044 581 30 80, 067 5555 222, 050 360 16 82

або напишіть нам листа на info@nise.com.ua