(044) 581 30 90

ua ru en
Вебинар: Трасологическая и экономическая экспертиза

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!    

За численними проханнями 10 жовтня Незалежний інститут судових експертиз проводить онлайн-семінар, присвячений трасологічній експертизі приладів обліку, а також економічній експертизі щодо розрахунку вартості та обсягу необлікованої електроенергії.   

Запрошуємо до участі представників обленерго та енергопостачальних компаній!

Тема вебінару: «Трасологічна експертиза щодо цілісності пломб приладів обліку. Економічна експертиза розрахунку обсягу та вартості необлікованої електроенергії».

Організатор – Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз»  

ПРО ЩО БУДЕМО ГОВОРИТИ?    

Лекторами вебінару виступлять судові експерти Незалежного інституту судових експертиз:

  • Олександр Грабар, сертифікований судовий експерт за фахом "Трасологічна експертиза".  
  • Геннадій Пампуха, керуючий партнер Незалежного інституту судових експертиз, судовий експерт.

Перша лекція буде присвячена особливостям проведення трасологічної експертизи, яка допомагає виявити сліди несанкціонованого втручання в електролічильники та інші прилади обліку. 

Друга тема вебінару буде присвячена економічній експертизі та розрахунку матеріальної шкоди, завданої енергопостачальним компаніям протиправними діями споживачів електроенергії. Ми обговоримо особливості проведення розрахунок обсягу та вартості не облікованої електроенергії внаслідок порушення споживачами ПКЕЕ.

ЧОМУ ВАРТО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ?    

Головна мета вебінару – дати слухачам якнайбільше практичної інформації та на реальних прикладах розповісти про найцікавіші експертизи у сфері енергетики, де об’єктами дослідження виступають прилади обліку електроенергії.
Лектор вебінару – професійний судовий експерт, акредитований Міністерством юстиції України, та має за плечима багаторічний досвід експертної робити
Формат вебінару дозволяє отримати максимум практичної інформації, не витрачаючи часу на дорогу. Окрім того, у всіх учасників заходу буде можливість задати питання по ходу лекції та отримати фахову відповідь.
Для участі у вебінарі вам потрібен лише комп'ютер, колонки/навушники та інтернет.    

ЯК І КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕБІНАРІ?

  • 10 жовтня 2019 р. з 10:00 до 11:00
  • ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА!

УМОВИ УЧАСТІ:

  • Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ ПРИЙМАЮТЬСЯ: