(044) 581 30 90

ua ru en
Автотоварознавча експертиза

(050) 360-16-82, (067) 5555 222, (044) 581 30 80 - ДЗВОНІТЬ ЗАРАЗ!
Автотоварознавча експертиза в Україні

При здійсненні юридичних операцій з автотранспортними засобами, якщо потрібна оцінка збитку ДТП, то  власники транспортних засобів звертаються до фахівців експертних установ у галузі автотоварознавства. У разі виникнення майнових спорів і при розслідуванні правопорушень, пов'язаних з експлуатацією транспортних засобів, до експертних установ звертаються суди, прокуратура, слідчі органи, адвокати.

Автотоварознавча експертиза в Україні проводиться найчастіше після дорожньо-транспортної пригоди, з причин якої може бути необхідна оцінка транспортного засобу, наприклад, для надання експертного висновку в страхову компанію.

У дорожньо-транспортній пригоді можуть брати участь два і більше автомобіля. Аварійна ситуація, що трапилася через дії одного з учасників ДТП, може привести в непридатність автомобілі інших учасників дорожньо-транспортної пригоди.

У такому випадку автотоварознавча експертиза дозволяє провести комплексний аналіз пошкоджень автотранспортних засобів, що забезпечить можливість визначити розмір збитку і відповідно - вартість грошової компенсації за нанесений матеріальний збиток.

При дорожньо-транспортній пригоді потерпілий може вимагати від винуватця грошову компенсацію не тільки за реально завданий матеріальний збиток, а звинуватити відповідача у всіх технічних неполадках, які могли бути присутніми і до аварійної ситуації. У такому випадку автотоварознавча експертиза дозволить встановити зв'язок між подією аварії і технічним станом автомобіля на час того, що сталося події. Проведення автотоварознавчої експертизи також передбачає вивчення технічної документації на автомобіль, який є об'єктом дослідження. 

Незалежний інститут судових експертиз зможе провести автотоварознавчу експертизу в найкоротші терміни, використовуючи перевірені експертні методики.
 

За додатковою інформацією щодо проведення автотоварознавчої експертизи Ви можете звернутися до фахівців Незалежного інституту судових експертиз НІСЕ за телефонами: (044) 581-30-90, (067) 5555-222, (050) 360-16-82 або пишіть нам: info@nise.com.ua

 


Автор: Незалежний Інститут Судових Експертиз - НІСЕ