(044) 581 30 90

ua ru en
Оціночна експертиза

Оцінка нерухомості

 

Оцінка землі

 

Оцінка квартири

 

Оцінка авто

 

Оцінка літаків

 

Оцінка суден

 

Експертна оцінка - це процес визначення ринкової вартості майна на задану дату проведення оціночної експертизи. Оцінка майна є невід'ємним процесом при створенні підприємств, реорганізаціі чи ліквідації підприємства, при переоцінці основних фондів, приватизації та при визначенні розміру збитків.

При проведенні незалежної оціночної експертизи дуже важливо звернутися до справжніх фахівців, які володіють великим досвідом, актуальною законодавчою базою та потужною матеріально-технічною базою. НІСЕ володіє всіма вище перерахованими якостями, а незалежна оціночна експертиза  є одним з основних напрямків діяльності НІСЕ. 

Незалежний Інститут Судових Експертиз "НІСЕ"  пропонує якісні послуги у сфері проведення оцінки майна. Ми проводимо повний спектр послуг для проведення незалежної оцінки майна. Незалежні експерти НІСЕ займаються наступними видами  незалежної оціночної експертизи.

  - Оцінка нерухомості
  - Оцінка землі
  - Оцінка авто
  - Оцінка літаків
  - Оцінка суден
 

Експертна оцінка це дуже важливий процес, визначення вартості майна. Володіння інформацією про вартість нерухомості дає можливість правильно розпорядитися майном, коштами, вчасно зорієнтуватися і вигідно розмістити наявний капітал або взяти кредит у банку під заставу нерухомості для досягнення недоступних у матеріальному розумінні цілей. НІСЕ був заснований в 2007 році, і вже більше шести років успішно працює в сфері незалежної оцінки майна в Києві та по всій Україні. 

 

Незалежна  оцінка майна може проводиться в таких випадках:

  • По ухвалі чи постанові;
  • При здійсненні угод купівлі-продажу нерухомості;
  • Для визначення заставної вартості з метою кредитування.
  • Для страхування, здачі в оренду.
  • Для цілей оподаткування, бухгалтерського обліку.
  • При розділі майна між співвласниками.
  • При визначенні розміру матеріального збитку, нанесеного майну при затопленні, пожежі, інших страхових випадках.
  • В інших випадках.

 

Щодо подробиць, ціни та замовлення оціночної експертизи - Ви можете звернутись до фахівців Незалежного інституту судових експертиз НІСЕ за телефонами:
(044)581-30-90
(044)581-30-77
(050)360-16-82

Автор: Незалежний Інститут Судових Експертиз

Оціночна експертиза в Україні


Оціночна експертиза в Україні – один із різновидів незалежної експертизи, яка проводиться  з ціллю визначення об’єктивної ринкової вартості майна, зокрема земельних ділянок, будинків, будівель, квартир, транспортних засобів, судноплавних одиниць, літаків і т.д. для можливості здійснення купівлі, продажу, обміну, розподілу  та інших видів операцій з майновими та грошовими активами.


Проведення оціночної експертизи є обов’язковою складовою при здійсненні операцій продажу, створення, реорганізації чи закритті об’єкта, а також при потребі отримати достовірні дані щодо фінансового становища підприємства. До того ж, оціночна незалежна експертиза може проводитися для з’ясування вартості продуктів інтелектуальної  власності, торгових знаків, оцінки культурних цінностей та ін.


Проведення оціночної експертизи може виконуватися на замовлення фізичної особи, а також може бути призначене судовими інстанціями та органами досудового слідства для отримання фактичної інформації по доказовій базі.


Оціночна експертиза також проводиться у випадку отримання кредитних коштів, яке передбачає наявність застави, при  здійснені страхування та на дання оренди оцінюючого об’єкта. Незалежна експертна оцінка також актуальна при  потребі отримання інформації про розміри збитків, що дозволяє отримати страхове відшкодування згідно законодавства України.


Незалежний Інститут Судових Експертиз «НІСЕ» - компетентна фахова структура по наданню послуг у сфері проведення незалежної оціночної експертизи в Україні та за її межами.


Завдяки відмінній роботі працівників, що здійснюється на протязі шести років,  Незалежний Інститут Судових Експертиз «НІСЕ»  має  у своєму професійному арсеналі всі засоби для проведення якісного і максимально повного експертного дослідження при незалежній оцінці майнових об’єктів.


Експертний аналіз по оцінці майна здійснюється працівниками НІСЕ за такими видовими напрямками:
- Оцінка нерухомого майна
- Оцінка земельних ділянок, паїв
- Оцінка житлових приміщень, квартир
- Оцінка транспортних засобів
- Оцінка літаків
- Оцінка судноплавного транспорту

Якщо Ви бажаєте провести оціночну експертизу, звертайтеся до Незалежного Інституту Судових Експертиз «НІСЕ», де досвідченні фахівці своєї справи нададуть Вам всю необхідну інформацію щодо проведення експертної незалежної оцінки.