Електротехнічна експертиза

Лише в Експертно-правовій групі «Незалежний інститут судових експертиз» працює судовий експерт Геннадій Пампуха, який єдиний з адвокатів став судовим експертом. Його фах - рідкісна, але затребувана спеціальність - «Електротехнічна експертиза».

Завдяки своїй багаторічній адвокатській діяльності, Геннадій Пампуха професійно орієнтується в судовій системі України, розуміє закони її функціонування та зсередини знає всі тонкощі судового процесу. Це, в свою чергу, допомагає йому ефективно здійснювати свою діяльність у якості судового експерта.

Спеціальність «Електротехнічна експертиза» досить рідко зустрічається серед експертів в Україні, але, тим не менш, є дуже затребуваною при вирішенні спорів. Даний вид експертизи проводиться з метою дослідження роботи електромережі та електрообладнання, встановлення причин виникнення в них аварійних режимів та ін.

Об'єктами електротехнічної експертизи є: електрообладнання, електроприлади та їх фрагменти, електропровід, кабелі, пристрої електрозахисту (плавкі запобіжники, автоматичні вимикачі), електрокомутуючі пристрої тощо.

В ЯКИХ СИТУАЦІЯ ДОПОМОЖЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА?

Електротехнічна експертиза допоможе:

  • встановити причину нещасного випадку, пов’язаного з роботою та експлуатацією електроустановки;
  • встановити джерело запалювання електричної природи, що призвело до виникнення пожежі (при його наявності);
  • встановити причину зміни режиму роботи електроустановки чи її елементів;
  • встановити причини недостовірного обліку електричної енергії;
  • встановити причини нештатного (аварійного) режиму роботи елементів електроустановки;
  • встановити технічні характеристики електротехнічного виробу і ін.

Звернувшись в НІСЕ, Ви отримаєте висновок судового експерта, який приймається судом як доказ. Крім того, експертиза може допомогти вирішити спір ще на досудовому етапі.

КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ, ЯКЩО ТРЕБА ПРОВЕСТИ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНУ ЕКСПЕРТИЗУ?

За додатковою інформацією щодо проведення електротехнічної експертизи Ви можете звернутися до фахівців Незалежного інституту судових експертиз (НІСЕ) за телефонами: (044) 581-30-90, (067) 5555-222, (050) 360-16-82 або пишіть нам: info@nise.com.ua

Ми у Viber - +380675555222

Ми у Telegram - t.me/NISEexpertise