Електротехнічна експертиза

Лише в Експертно-правовій групі «Незалежний інститут судових експертиз» працює судовий експерт Геннадій Пампуха, який єдиний з адвокатів став судовим експертом. Його фах - рідкісна, але затребувана спеціальність - «Електротехнічна експертиза».

Завдяки своїй багаторічній адвокатській діяльності, Геннадій Пампуха професійно орієнтується в судовій системі України, розуміє закони її функціонування та зсередини знає всі тонкощі судового процесу. Це, в свою чергу, допомагає йому ефективно здійснювати свою діяльність у якості судового експерта.

Спеціальність «Електротехнічна експертиза» досить рідко зустрічається серед експертів в Україні, але, тим не менш, є дуже затребуваною при вирішенні спорів. Даний вид експертизи проводиться з метою дослідження роботи електромережі та електрообладнання, встановлення причин виникнення в них аварійних режимів та ін.

Об'єктами електротехнічної експертизи є: електрообладнання, електроприлади та їх фрагменти, електропровід, кабелі, пристрої електрозахисту (плавкі запобіжники, автоматичні вимикачі), електрокомутуючі пристрої тощо.

В ЯКИХ СИТУАЦІЯ ДОПОМОЖЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА?

Електротехнічна експертиза допоможе:

- встановити причину нещасного випадку, пов’язаного з роботою та експлуатацією електроустановки;

- встановити джерело запалювання електричної природи, що призвело до виникнення пожежі (при його наявності);

- встановити причину зміни режиму роботи електроустановки чи її елементів;

- встановити причини недостовірного обліку електричної енергії;

- встановити причини нештатного (аварійного) режиму роботи елементів електроустановки;

- встановити технічні характеристики електротехнічного виробу і ін.

КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ, ЯКЩО ТРЕБА ПРОВЕСТИ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНУ ЕКСПЕРТИЗУ?

За більш детальною інформацією з приводу проведення електротехнічної експертизи Ви можете звернутися до Секретаріату Експертно-правової групи «Незалежний інститут судових експертиз»:

за телефонами: 067 5555 222, 050 360 16 82, 044 581 30 80 або поштою: info@nise.com.ua