(044) 581 30 90

ua ru en
Трасологічна експертиза

Встановлення істинних причин ДТП – складне питання, вирішити яке можна завдяки проведенню трасологічної експертизи, що відтворює справжню картину ДТП.

Незалежний інститут судових експертиз має великий досвід в проведенні досліджень такого виду. Експерти-трасологи НІСЕ в якості об'єкта дослідження вивчають сліди на місці аварії, що залишилися від транспортних засобів та інших речових предметів, людей, тварин. За  розташуванням слідів трасологічна експертиза дозволяє побачити механізм ДТП, чітко обмежити місце наїзду (зіткнення), визначити точки знаходження всіх учасників дорожнього руху, напрямок удару, траєкторію переміщення після удару.

При розгляді судових справ по ДТП саме трасологічна експертиза допоможе спростувати будь-які необґрунтовані звинувачення, довести настання страхового випадку чи відмінити дію будь-яких санкцій.

В рамках трасологічної експертизи експерти НІСЕ:

  • Визначать чи відносяться пошкодження автомобіля до обставин даного ДТП або утворені в іншому ДТП;
  • Визначать причини пошкодження обладнання, побутової техніки тощо.
  • Визначать чи відносяться досліджувані фрагменти до об'єкта в цілому.

 

Існують різні підвиди експертизи. Якщо Ви не можете визначити, який саме підвид експертизи Вам потрібен, достатньо зателефонувати нам за тел. 050 360 16 82 (або залишити заявку на зворотний дзвінок) і описати обставини справи, і ми визначимо вид експертизи, який Вам потрібен, а також допоможемо сформулювати питання для дослідження.

Точна вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та кількістю поставлених питань.