Наша практика
Характерною особливістю Незалежного інституту судових експертиз (НІСЕ) є проведення експертиз підвищеної складності. 
 
Потужна науково-технічна база  та використання передових технологій дозволяють нам проводити складні комплексні експертні дослідження в різних галузях знань, а залучення до роботи професійних європейських та українських експертів, серед яких кандидати та доктори наук, забезпечує гарантію якості виконуваних нами робіт.
 
Пропонуємо Вам ознайомитися з деякими цікавими прикладами роботи з нашої багаторічної практики.
 
Комплексна економічна  експертиза
 

зі встановлення відповідності обсягу та вартості спожитої теплової енергії підприємством комунальної енергетики

 

 

Комплексна технолого-геологічна експертиза

щодо виконання обсягу робіт з будівництва пошукової нафтової свердловини.

 

 

Комплексна комісійна будівельно-технічна та пожежно-технічна експертиза

з приводу встановлення можливості концептуальної помилки застосування легкозаймистого матеріалу при проектуванні одного з провідних енергетичних підприємств України, що призвело до масштабної пожежі на виробництві.

 

Комплексна екологічна експертиза

щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства при складуванні матеріалів, які утворилися внаслідок демонтажу печі на території підприємства.

 

 

Комплексна будівельно-технічна експертиза

багатофункціонального торгівельно-розважального комплексу і шести індивідуальних житлових об'єктів з метою встановлення причин виникнення дефектів будівництва.

 

 

Комплексна оціночна експертиза

технічного стану п’яти літаків

 

 

Судова будівельно-технічна експертиза

з метою встановлення відповідності виконаних будівельних робіт проектній документації і вимогам ДБН, а також виявлення численних допущених недоліків при виконанні будівельно-монтажних робіт в комплексі приміщень.

 

Економічна експертиза

з приводу визначення розміру заборгованості за кредитом відповідно до умов договору про надання кредитних коштів між банком та фіз.особою.

 

 

Будівельно-технічна експертиза

з приводу визначення вартості комплексу мисливського господарства та встановлення змін об’ємно-планувальних та кількісних показників спірного нерухомого майна.

 

 

Судова пожежно-технічна експертиза

з приводу встановлення причин пожежі в нежитловому приміщенні та розміру завданих збитків.

 

 

Науково-правова експертиза

щодо встановлення факту завдання моральної шкоди та порушення права на повагу честі та гідності, а також права на недоторканність ділової репутації публічної особи дистриб’ютором фільму на території України.