Земельно-технічна експертиза

Земельна експертиза. Поділ земельної ділянки.

Незалежний Інститут Судових Експертиз пропонує послуги з проведення земельної експертизи:

Земельно-технічна експертиза останнім часом є однією з найпоширеніших і затребуваних експертиз і являє собою досить складне в технічному плані дослідження. Необхідність її проведення виникає при вирішенні земельних спорів, пов’язаних з розділом земельної ділянки, визначенням її місцезнаходження і меж, накладенням ділянок одна на одну, помилками в площі та ін.

Проведення земельно-технічної експертизи найчастіше допомагає уникнути необхідності звернення до суду. Якщо ж судовий розгляд є неминучим, у Вас на руках буде об’єктивний доказ, що сприяє винесенню справедливого судового рішення при земельному спорі.

                                                    

В рамках проведення земельно-технічної експертизи наші експерти:

- встановлять фактичні межі та площу земельної ділянки

- визначать відповідність меж ділянки правовстановлюючим документам

- визначать варіанти поділу земельної ділянки або порядок користування

- встановлять факт наявності зміщення паркану між сусідськими земельними ділянками.

Існують різні підвиди земельно-технічної експертизи. Якщо Ви не можете визначити, який саме підвид земельної експертизи Вам потрібен, достатньо зателефонувати нам (або залишити заявку на зворотний дзвінок) і описати обставини справи, і ми визначимо вид експертизи, який Вам потрібен, а також допоможемо сформулювати питання для дослідження.

 

За додатковою інформацією щодо проведення земельної експертизи Ви можете звернутися за телефонами: (044) 581-30-90, (067) 5555-222, (050) 360-16-82 або пишіть нам: info@nise.com.ua

 

 

 

Незалежний Інститут Судових Експертиз - це провідна, недержавна установа України, яка пропонує послуги з проведення незалежної судової експертизи.

На сьогоднішній день центр судових експертиз НІСЕ надає послуги в проведенні різних видів незалежних експертиз таких як:

Економічна експертиза: дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності, документів про економічну діяльність підприємств і організацій, документів фінансово-кредитних операцій, у т.ч. встановлення документальної обґрунтованості актів перевірок та рішень контролюючих органів;

Будівельно-технічна експертиза: дослідження об’єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів, розподіл земель та визначення порядку користування земельними ділянками, у т.ч. визначення ринкової вартості будівельних робіт, встановлення розміру матеріальної шкоди, заподіяної власнику нерухомого майна, установлення фактів виконання будівельних робіт , відповідність проектно-кошторисної документації вимогам ДБН;

Екологічна експертиза: екологічне дослідження, аналіз і оцінка результатів господарської діяльності, що робить або може зробити негативний вплив на навколишнє природне середовище. Екологічна експертиза спрямована на запобігання появи нових, обмеження або ліквідацію існуючих негативних джерел впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення.

Завдяки кваліфікованим експертам, потужній матеріально-технічній базі та багатому досвіду, експертний висновок, який Ви отримуєте в Інституті судових експертиз, може бути успішно використано в судовому процесі.

Правильно проведена експертиза - це запорука для впевненості при вирішенні судових спорів.

Судові експерти Незалежного Інституту Судових Експертиз виконують свою роботу професійно, об'єктивно та незалежно, завдяки чому кожна судова експертиза, проведена в НІСЕ відповідає всім законодавчим нормам, що дає Вам впевненість при вирішенні судових спорів.

При потребі проведення експертизи Ви можете звернутися в НІСЕ та отримати повну інформацію про процедуру проведення експертизи та її вартість.

Автор: Незалежний Інститут Судових Експертиз

Експертиза в Україні

Експертиза в Україні сьогодні – це один із ефективних засобів отримання доказової бази у судовій справі. Тому проведення експертизи у тих чи інших спірних питаннях відіграє не останню роль для встановлення достовірної інформації та прийняття об’єктивного судового рішення. Фахівці Інституту Судових Експертиз завжди допоможуть Вам з проведенням будь-якого підвиду земельної експертизи. 

Термін «експертиза» походить від лат. expertus -досвідчений, знавець, що саме за себе трактує зміст поняття, та означає проведення аналізу, дослідження, розгляду певної справи чи питання компетентною особою, що має фахові знання у галузі. При проведенні експертизи встановлюються ланка фактів, що дозволяють прослідкувати причинно-наслідкові зв’язки у минулих подіях та подіях, які можуть відбутися у ході тих якихось змін. Нерідко експертизу проводять, якщо звичайними способами дійти до істини неможливо.

Експертиза в Україні регламентується законодавством України та підлягає контролю спеціальних державних структур.

Правовою основою для проведення експертизи є:

  • Закон про наукову та науково-технічну експертизу
  • Закон про судову експертизу ,
  • Ряд нормативно-правових актів