Ранкова кава з експертом: Евристичні підходи у вирішенні психологічних експертиз. Дослідження текстів:  висвітлення нової практики».

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 

Отримайте залікові бали від національних та міжнародних установ!

Ось і розпочався новий трудовий рік, а команда Експертно-правової групи «Незалежний інститут судових експертиз» спільно з Міжнародним інститутом експертиз I.I.Expertise уже підготувала для Вас новий формат та програму заходів з підвищення кваліфікації адвокатів у форматі «Ранкова кава з експертом».

18 жовтня в Києві ми проведемо другий сертифікований семінар-практикум з цього циклу, тема якого: «Евристичні підходи у вирішенні психологічних експертиз. Дослідження текстів:  висвітлення нової практики».

В рамках заходу ми розглянемо дві теми, присвячені психологічній та лінгвістичній експертизі, а також проведемо Q&A сесію, під час якої учасники зможуть задати питання експертам та отримати максимум практичної інформації.

Особливість «Ранкової кави з експертом» - це участь у якості лекторів не лише українських, але і міжнародних експертів, що працюють у різних юрисдикціях світу. Адже за плечами НІСЕ – проведення масштабних комплексних експертиз міжнародною групою експертів, що призначались суддями в особливо складних та резонансних судових справах. Тому нашим експертам є, що розповісти з міжнародної практики проведення  експертиз. 

Завдяки участі міжнародних експертів у якості лекторів Ви матимете змогу ознайомитися з передовим міжнародним досвідом та дізнатися про особливості призначення та проведення експертизи відповідно до законодавства країн ЄС.

УМОВИ УЧАСТІ

Кількість місць обмежена, тому заявки на участь у заході приймаються до 12 жовтня включно.  Рахунок на сплату участі буде Вам після участі реєстрації тут: https://goo.gl/forms/G3N3sIfMzM68e7Bb2

Вартість участі у заході для адвоката – 450 грн. У вартість входить: лекція,  сніданок, роздаткові матеріали, сертифікат (3 залікові бали). 

Не зволікайте, подавайте заявку на участі уже сьогодні, адже кількість місць обмежена! Отримайте цінні знання, практику, ефективний нетворкінг та залікові бали!Оплата участі у заході має бути здійснена до 15 жовтня включно.

ДЕ ТА КОЛИ:

 Захід відбудеться  18 жовтня 2018 року з 10:00 до 13:00

 Місце проведення заходу уточнюється та буде повідомлено окремо. 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ МОЖНА:

За телефоном: 050 360 16 82 / 067 5555 222

Електронною поштою: office@nise.com.ua

або онлайн