Газета «Закон і Бізнес»
У випускників юрфаків - проблеми з працевлаштуванням
Інтерв'ю екс-директора НІСЕ Геннадія Пампухи газеті "Закон і Бізнес"
На сьогоднішній день існує проблема, коли у випускників вишів виникають труднощі з влаштуванням на роботу. Роботодавці висувають все більше вимог, яким звичайному випускнику-юристу складно відповідати.
Про це на прес-конференції «Вирішення проблем працевлаштування випускників юридичних факультетів» 15 жовтня 2013 року розповів голова студентського комітету «Arbitrage young people» Георгій Пампуха.
«Дійсно, на сьогоднішній день існує проблема, коли у випускників вищих навчальних закладів виникають труднощі з влаштуванням на роботу . Роботодавці висувають все більше вимог таких як: вік був не менше 23 років, практика роботи не менше 3 років і знання з кримінального, адміністративного і комерційного права. А пересічному студентові, що закінчив вищий навчальний заклад, дуже важко отримати такий досвід», - зазначив він.
Думка експертів прес-конференції було однозначною - проблема якості освіти, стажування та подальшого працевлаштування молодих фахівців в області юриспруденції існує.
У зв'язку з цим президент Європейської арбітражної палати Геннадій Пампуха презентував Міжнародний соціальний проект «Міжнародна біржа юридичної практики».
Метою даного проекту є підвищення кваліфікаційного та професійного рівня учасників ринку юридичних послуг. Він зазначив, що в рамках проекту передбачається допомогу молодим фахівцям у галузі права та юриспруденції щодо проходження стажування в кращих національних і міжнародних компаніях. Геннадій Пампуха заявив, що завдяки цьому проекту студенти зможуть отримувати практичні знання у сфері міжнародного комерційного права, а також у сфері міжнародного комерційного арбітражу.
«Представництво проекту вже є в Україні, в Грузії, Узбекистані, Польщі, в ОАЕ, тому українські студенти можуть відправляти свої заявки на проходження практики як у Брюссель, де є представництво Європейської арбітражної палати, так і в Київ», - сказав Геннадій Пампуха.