(044) 581 30 90

ua ru en
Геннадій Пампуха прийняв участь у конференції «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУДОВОЇ БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ» (м.Москва).

За  запрошенням директора НП "Судекспертиза" ,партнерів НІСЕ, Геннадій Пампуха прийняв  участь  у конференції «ПРОБЛЕМИ  ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУДОВОЇ БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ » (м.Москва).

19 жовтня 2012р. Національна палата судової експертизи, Національне об'єднання організацій експертизи в будівництві і НП «Стройпроектекспертиза», провела конференцію «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУДОВОЇ БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ».
Мета конференції: Обговорення професійних та кваліфікаційних вимог до осіб, що здійснюють виробництво недержавної судової будівельно-технічної експертизи. Формування пропозицій по внесенню змін до чинного законодавства, які визначають заходи і вимоги державного контролю (нагляду) у сфері недержавної судово-експертної діяльності.
Великий інтерес викликав виступ Геннадія Пампухи про практику оцінки кваліфікації судових експертів та контроль за їх діяльністю в Україні.