(044) 581 30 90

ua ru en
МИ З УКРАЇНОЮ!

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну в рамках своєї агресії проти України, що розпочалася у 2014 році.

Збройних конфліктів такого масштабу та жорстокості Європа не бачила десятиліттями. Надійні докази підтверджують, що російські війська здійснюють невиборчі атаки, включаючи повітряні нальоти, удари балістичними ракетами та бомбардування. Житло, комунальні послуги, об'єкти життєзабезпечення руйнуються по всій Україні. Станом на 28 лютого 2022 року ООН повідомляє про 406 жертв серед мирного населення та 102 загиблих в Україні. Крім того, сотні тисяч мирних українців були змушені втекти від насильства до Західної України та сусідніх країн.

Незалежний інститут судових експертиз - НІСЕ вже допомагає Україні, роблячи все можливе, щоб допомогти нашій країні.

Ми впевнені, що всі члени та партнери НІСЕ підтримують Україну та шукають способи допомогти Україні.

Ось конкретні дії, які ми рекомендуємо вжити, якщо ви хочете й надалі допомагати народові України:

Бойкотуйте російські пропагандистські ЗМІ, такі як Russia Today, РТР, РІА Новини і т. д., повідомляйте про них, як про такі, що «спонукають до насильства» або на аналогічних підставах у всіх соціальних мережах.

Робіть пожертвування Збройним Силам України. Будь ласка, дивіться нижче список перевірених ініціатив щодо збору коштів та банківські реквізити для пожертвувань у різних валютах. Рахунок для збирання коштів на підтримку Збройних Сил України від Національного банку України.

https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Повернися живим – благодійний фонд, який допомагає українській армії з 2014 року. Банківські реквізити: https://savelife.in.ua/donate/

Army SOS – пожертвування до армії. Банківські реквізити. https://armysos.com.ua/en/help-the-army

Phoenix Wings – постачає каски, бронежилети, сотні радіостанцій та прицілів у військові частини на передовій. Банківські реквізити. http://wings-phoenix.org.ua/en/donate-instructions/