(044) 581 30 90

ua ru en
Незалежний інститут судових експертиз уійшов в ТОП 20 Національного бізнес рейтингу

За результатами 2011-2012р. На основі науковообгрунтованої статистки методології зваженого ранжування підприємств Незалежний інститут  судових експертиз увійшов  :

у 20-ку кращих підприємств  в м.Києві за сумою місць 5-ти номінацій фінансово-господарської діяльності;

у 30-ку  кращих підприємств в Україні на номінацією «Прибутковість  і ліквідність»

Про Національний бізнес-рейтинг  (НБР)

НАЦІОНАЛЬНИЙ БІЗНЕС-РЕЙТИНГ (НБР)- це комплексна рейтингова програма, що визначає реальних лідерів економіки України виключно за офіційними даними Державної статистики.

Відповідно до загальнодержавного стратегічного курсу розвитку України, як країни з сильною, здоровою і стабільно зростаючою економікою, необхідно визначати та вшановувати підприємства, які формують це зростання і є основою для створення добробуту та соціального захисту всіх громадян України.

Стимулювати підприємців, які дбають не лише про прибутковість власного бізнесу, але й роблять великий внесок у майбутнє нашої держави через наповнення державного бюджету, соціальні програми та відрахування до соціальних та пенсійного фондів, дбають про своїх співробітників, створюють нові робочі місця, розвивають нові технології, впроваджують інновації та формують новий тип економіки, що базується не на природних ресурсах, а на знаннях.

Рейтинг реально показує привабливість підприємства для інвесторів, дає інформацію партнерам про стан справ на підприємстві.

Рейтинг реально показує привабливість підприємства для інвесторів, дає інформацію партнерам про стан справ на підприємстві.

Девіз «НБР»: «In factum veritas» (з лат. — «У фактах істина»)
Саме тому лідери вітчизняної економіки визначаються винятково на підставі реальних економічних показників, які подає Державна статистика.