(044) 581 30 90

ua ru en
Незалежному інституту судових експертиз ­виповнюється 16 років!

8 червня 2007 року НІСЕ розпочав свій шлях у сфері судово-експертної діяльності України з глибокою вірою та надією на успіх. І сьогодні з гордістю ми дивимося на те, як багато нам вдалось досягти!

Ми пишаємося тим, що весь цей час робота НІСЕ не зупинялася ні на день. Навіть у найважчий період, коли наша країна переживає надскладне випробування, ми продовжуємо працювати та з надією і впевненістю дивимося в майбутнє. Завдяки партнерству з Європейською Арбітражною Палатою в Брюсселі та багаторічному членству в європейській експертній організації EuroExpert експерти НІСЕ у складі міжнародної комісії експертів проводили фіксацію та оцінку збитків, завданих в результаті війни.

Усі наші досягнення є результатом колективної праці та невгасимої мотивації нашої команди. Наші експерти, знання, досвід і рішення гарантують точність, об’єктивність та якість експертиз, на висновки яких можна покладатись.

Переконані в тому, що історія НІСЕ тільки починається! Попереду у нас – не лише професійні здобутки, але нові виклики. Ми продовжуватимемо йти вперед, працювати наполегливо та розвиватись, щоб залишатися лідерами у сфері судової експертизи.

Ми хочемо висловити щирі слова вдячності всім нашим клієнтам, колегам, партнерам та друзям, які були з нами протягом усіх цих років. Ваша співпраця була і є незамінним фактором нашого успіху, а Ваша довіра – нашою найбільшою нагородою!

 

З повагою,

НІСЕ