НІСЕ провів масштабний семінар для адвокатів за участі судді Верховного суду

21 грудня у конференц-залі готелю «Салют» відбувся підсумковий в цьому році семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, організаторами якого виступили Незалежний інститут судових експертиз, Рада адвокатів міста Києва та Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури м. Києва.

У заході взяли участь більше 80 адвокатів, що з’їхалися до Києва з різних куточків України. З вітальним словом виступили керуючий партнер НІСЕ Геннадій Пампуха та голова Ради адвокатів міста Києва Петро Рябенко.

Насичена програма конференції, цікаві лектори, актуальні доповіді, неформальне спілкування, фуршет та подарунки – все це чекало на учасників заходу!

В рамках семінару ми обговоримо останні законодавчі новели, а також практику  застосування судами нового процесуального законодавства. На одному майданчику ми зібрали суддів, експертів, адвокатів та юристів, які у своїх доповідях розказали про особливості судової та експертної практики після здійснення судово-правової реформи в Україні та запровадження нових правил адміністративного, господарського та цивільного судочинства.

З цікавою лекцією, яка викликала жваву дискусію та обговорення, виступила суддя Верховного суду Ступак Ольга В'ячеславівна. Свій виступ вона присвятила темі новел процесуального законодавства та особливостей розгляду цивільних справ касаційної інстанції Верховного Суду. Під час Q&A сесії адвокати активно задавали питання та брали участь у дискусії.

Пампуха Геннадій Геннадійович, Президент Європейської арбітражної палати, керуючий партнер Незалежного інституту судових експертиз розповів про практичні аспекти застосування міжнародної експертизи у судовому провадженні в Україні та поділився цікавими прикладами зі своєї експертної практики.

Окремою темою для обговорення стало питання застосування електронних доказів у судовому провадженні. Судовий експерт НІСЕ Кирило Усков розповів про особливості проведення комп’ютерної експертизи. Ще один вид експертизи, який обговорили учасники заходу, стала тема технічної експертизи документів та дослідження їх давності. Про це розповів у своїй доповіді судовий експерт НІСЕ Євген Юрченко.

А ще спеціально до Нового Року  НІСЕ підготував спеціальні подарунки, які були розіграні через 15 щасливчиківJ

Від імені Незалежного інституту судових експертиз ми щиро дякуємо партнерам заходу, а також безпосередньо усім учасникам та  спікерам семінару за участь та за чудову ефективну і водночас дружню атмосферу, яка панувала на заході!

Ми щиро сподіваємось, що ви отримали максимум корисної професійної інформації, яку зможете застосувати в роботі вже сьогодні. А тим часом команда НІСЕ уже готує для вас цікаву програму заходів на 2019 рік, тому слідкуйте за нашими анонсами на сайті www.nise.com.ua! Ми з нетерпінням чекаємо наступної нашої зустрічі у новому роціJ