НІСЕ провів захід для суддів Львівщини

10 листопада 2017 р. Незалежний інститут судових експертиз провів семінар-практикум для суддів Львівщини.

У семінарі-практикумі взяли участь судді судів першої та другої інстанцій різних юрисдикцій Львівської області. Теми, які обговорювались в рамках заходу, були присвячені питанням почеркознавчої, лінгвістичної та будівельної експертизи.

Представник Незалежного інституту судових експертиз Катерина Аврамова розповіла про діяльність Інституту. Експерти-практики НІСЕ висвітлили проблемні питання, що виникають при призначенні та виконанні вищезазначених експертиз, поділилися власним досвідом, розповіли про неординарні випадки під час проведення експертизи.

Експерт Людмила Фраймович детальніше ознайомила присутніх із специфікою  та особливостями проведення почеркознавчих  та лінгвістичних судових експертиз. Експерт Юлія Водько розповіла про проведення будівельно-технічних та земельно-технічних експертиз, також звернула увагу  на неординарні моменти, які виникають під час проведення експертизи.

В процесі професійної дискусії активно обговорювалися важливі питання, які виникають під час судово-експертної роботи та можливостей використання результатів судових експертиз під час розгляду справ.

Щиро дякуємо учасникам заходу за участь та цікаву дискусію!