(044) 581 30 90

ua ru en
НІСЕ прийняв участь у ІІ ЩОРІЧНОМУ ФОРУМІ «АДВОКАТУРА УКРАЇНИ. КИЇВСЬКІ ДЗВОНИ»

Геннадій Пампуха за запрошенням Асоціація адвокатів України виступив доповідачем на II Щорічному форумі «Адвокатура України. Київські дзвони»

21 вересня 2012р. відбувся II Щорічний форум «Адвокатура України. Київські дзвони». Вже другий рік поспіль Асоціація адвокатів України проводить унікальний професійний захід для адвокатів, який є платформою для обговорення та вирішення реальних проблем в області адвокатури, а також організації та здійснення адвокатської діяльності.

Форум був присвячений проблемним питанням, пов’язаним з нещодавнім набуттям чинності Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

У роботі Форуму взяли участь провідні адвокати з різних регіонів України, посадові особи Державної податкової служби України, Генеральної прокуратури України, Координаційного центру з надання правової допомоги, суддя Вищого адміністративного суду України, вітчизняні науковці.

Незалежний інститут судових експертиз на форумі представляв Директор Геннадій Пампуха, який виступив з доповіддю «Помилки судових експертів», яка  викликала великий ажіотаж і зацікавленість серед присутніх.