(044) 581 30 90

ua ru en
Пожежно-технічна експертиза ТЗ

Пожежно-технічна експертиза транспортного засобуПри пожежі може статися, що завгодно, і так як це практично неконтрольований процес, страждає не тільки чиєсь майно, у результаті пожежі можуть бути людські жертви.

Єдиним способом уникнути пожежі є суворе дотримання правил техніки безпеки, але не завжди це прийнятно до автомобіля, адже пожежа може трапитися при дорожньо-транспортній пригоді.

Але якщо все-таки ваше майно загорілося, щоб оцінити збиток від пожежі і з'ясувати причини займання, найкраще провести незалежну судову експертизу.

Незалежний інститут судових експертиз «НІСЕ» пропонує послуги з проведення експертиз усіх видів, зокрема пожежно-технічної експертизи транспортного засобу по всій території України та за її межами.


Пожежно-технічна експертиза транспортного засобу в Україні проводиться найчастіше в ході судових розглядів, при необхідності отримати експертні висновки спеціаліста з питань, відповіді на які може дати тільки експерт. Чи була пожежа випадковістю? Чи були порушення техніки безпеки? Чи можливо, що пожежа сталася через підпал? Аналізуючи знайдені факти, незалежний експерт відтворює картину події, що дає можливість відповісти на ці та інші питання у висновку експертизи.


Проведення пожежно-технічної експертизи транспортного засобу базується на перевірених і затверджених методиках і підкріплено практичними знаннями та навичками незалежного експерта.


Предметом пожежно-технічної експертизи транспортного засобу можуть бути всі види транспортних засобів: від легкового автомобіля до літака.


Пожежно-технологічна експертиза може бути необхідна як в ході судових розслідувань, так і для надання інформації про завдані збитки в страхову компанію.


Висновок незалежної судової експертизи пожежі транспортного засобу є офіційним документом і виконує роль доказу при судовому розгляді.