(044) 581 30 90

ua ru en
13 червня відбудеться семінар НІСЕ! Запрошуємо до участі!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі на тему: «Міжнародна комплексна експертиза: перший прецедент в Україні. Процедура призначення, підготовки та проведення комісійної експертизи із залученням європейських експертів».
 
Організатори – Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз»  спільно з Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури України.

Семінар акредитовано Національною асоціацією адвокатів України (4 бали). 

В рамках семінару-практикуму ми обговоримо перший в Україні прецедент проведення масштабної комплексної будівельно-технічної, пожежно-технічної, електротехнічної та металознавчої експертизи в рамках судового провадження комісією експертів, у яку, окрім українських експертів, були залучені експерти із юрисдикції Європейського союзу. Дана експертиза проводилась з метою встановлення причин виникнення та розповсюдження пожежі у корпусах дитячого табору.

Про особливості призначення такої експертизи, підготовчий етап, механізм проведення та подальше застосування висновку міжнародної комісійної експертизи на практиці розкажуть експерти Незалежного інституту судових експертиз:

  • Геннадій  Пампуха, судовий експерт з електротехнічної експертизи.
  • Олена Галієва, судовий експерт з будівельної-технічної експертизи.
  • Павло Олійник, експерт, кандидат технічних наук.

Окрім того, у обговоренні також візьмуть участь адвокат потерпілої сторони Оксана Муравська та діючий суддя.

Семінар буде цікавий не лише адвокатам та юристами, але й інспекторам з техніки безпеки,  інженерам з експлуатації будинків і споруд тощо. У кожного з учасників семінару-практикуму буде можливість задати питання експертам та судді й отримати кваліфіковану відповідь. До участі у заході також запрошуємо ЗМІ. Акредитація журналістів за посиланням https://forms.gle/VJ9cGQkAJV9JGHch9

ДЕ І КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР?

  • 13 червня 2019 р. з 10:00 до 14:00
  • м. Київ, адресу проведення заходу буде повідомлено додатково.

УМОВИ УЧАСТІ:

  • Вартість участі становить 390 грн. У вартість входять: лекції, роздаткові матеріали, кава-брейк, сертифікат.

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ПРИЙМАЮТЬСЯ: