(044) 581 30 90

ua ru en
Відбувся семінар-практикум НІСЕ «Економічна експертиза в кредитних спорах»

24 квітня в офісі НІСЕ в Києві відбувся семінар-практикум «Економічна експертиза в кредитних спорах», організатором якого виступив Незалежний Інститут Судових Експертиз за підтримки МНА «Європейська арбітражна палата» (м Брюссель, Бельгія) та Інвестиційно-консалтингового центру (м. Лодзь, Польща).

Захід викликав великий інтерес як серед юристів і адвокатів, які представляють інтереси клієнтів у кредитних спорах, так і, власне, самих учасників кредитних відносин - підприємців та фізосіб.

Відзначимо, що в заході взяли участь не лише кияни, а й представники інших регіонів України. Таке спілкування, як зазначили вони, сприяє налагодженню контактів і надає можливості для плідного обміну професійною інформацією.

Лекторами семінару виступили експерти НІСЕ, які розповіли про актуальні питання кредитних відносин не тільки в Україні, а й за кордоном. Зокрема, багато уваги було приділено практиці розгляду кредитних спорів у міжнародному арбітражі. Лектори розповіли про останні тенденції в цій сфері і на конкретних прикладах показали переваги врегулювання спірних питань за допомогою медіації.

Інформаційна частина семінару зосередилася на механізмі призначення та особливостях проведення економічної експертизи в кредитних спорах. Експерти Незалежного інституту судових експертиз зупинилися на таких аспектах, як важливість збереження і позичальником, і банківською установою всієї кредитної документації при оформленні кредиту. У разі ж, якщо проведення експертизи по кредитному спору вимагає додаткових матеріалів, сторони спору мають право подати клопотання на їх витребування.

В рамках семінару директор НІСЕ розповіла про процедуру проведення економічної експертизи в Незалежному інституті судових експертиз, про документи, які необхідно надати для дослідження, а також про те, як правильно і коректно сформулювати питання експерту.

Семінар проходив у форматі практикуму, в ході якого виступи експертів супроводжувалися питаннями і цікавою дискусією. На конкретних прикладах експерти давали поради та рекомендації, роз'яснювали найбільш проблемні моменти, що виникають сьогодні між банками та їх клієнтами.

Всі учасники семінару-практикуму були відзначені спеціальними сертифікатами.

 

 

ПАРТНЕРИ ЗАХОДУ: 

Інвестиційно-консалтинговий центр (м. Лодзь, Польща)

МНА «Європейська арбітражна палата» (м. Брюссель, Бельгія)