(044) 581 30 90

ua ru en
Семінар з електротехнічної експертизи
Шановні юристи, головні інженери, інженери енергопостачальних компаній!

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі на тему: «Електротехнічна експертиза та її роль у вирішенні енергетичних спорів. Практичні аспекти та реальні приклади», що відбудеться 15 лютого 2019 р. в режимі «онлайн».    

Організатор заходу – Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз» (НІСЕ).

Лектором вебінару виступить атестований судовий експерт за фахом «Електротехнічна експертиз», міжнародний арбітр, керуючий партнер НІСЕ Геннадій Пампуха, який поділиться своїм практичним досвідом та розповість про найцікавіші експертизи у сфері енергетики, особливості їх проведення та застосування як допоміжного інструменту у формуванні правової позиції сторін у суді.  

Вебінар буде проходити в режимі «онлайн», у всіх учасників буде можливість задати питання лектору та отримати фахову відповідь.

Чому тема вебінару є актуальною?

Сьогодні з питаннями електротехніки все частіше до НІСЕ звертаються не лише представники обленерго чи підприємства, але і звичайні фізичні особи, які постраждали від аварійного понаднормованого режиму струму чи напруги, у випадку несанкціонованого пошкодження електричних приладів та пристроїв, несанкціонованого втручання в роботу побутових електролічильників дистанційним високочастотним обладнанням (пристроєм) та ін. Вирішити такі питання допомагає судова експертиза, про яку ми розповімо під час лекції. 

Незалежний інститут судових експертиз ось уже понад 3 роки активно проводить електротехнічні, пожежно-технічні, трасологічні, будівельні та інші види експертиз за запитом енергетичних компаній та/або ухвалою суду. Тож нам є, про що розповісти, а також дати максимум практичної інформації слухачам заходу.

Вебінар відбудеться 15 лютого 2019 р. Початок о 10:00.

Участь у вебінарі  за попередньою реєстрацією безкоштовна.

Для участі у вебінарі Вам знадобляться: комп’ютер/телефон/планшет та інтернет.

Доступ до вебінару буде надіслано на вказаний Вами email при реєстрації.

У разі, якщо у Вас чи фахівців Вашої компанії є побажання стосовно теми доповідей та питань, які Вам цікаво обговорити, будемо раді почути Ваші пропозиції стосовно програми заходу.  

Наші координати для зворотнього зв’язку:

тел. 067 5555 222, 050 360 16 82 / пошта office@nise.com.ua