(044) 581 30 90

ua ru en
Сімейний адвокат

Увага! Незалежний інститут судових експертиз, який з перших років свого існування зарекомендував себе як провідний недержавний експертний заклад, що працює за сучасними стандартами, віднині розширює поле своєї діяльності — бере  старт програма «Сімейний адвокат»!

НІСЕ, керуючись принципом: «КОЖНІЙ СІМ'Ї - СВІЙ АДВОКАТ!», готовий надати всім, хто до нього звернеться, такі послуги:

  • У кримінальних справах: надання консультацій, представництво інтересів підозрюваних, обвинувачених, потерпілих, зокрема щодо участі в ході слідчих дій, оскарження обраної міри покарання, підготовки та подачі заяв, скарг, клопотань, участь в судових засіданнях, надання допомоги та захисту особам під час їх затримання, взяття під варту, арешту;
  • У сімейних справах: представництво інтересів одного з подружжя під час розірвання шлюбу, розподілу майна, присудженні аліментів, визначенні місця проживання дитини, визнання батьківства;
  • Учасникам ДТП;
  • У спорах з контролюючими органами: оскарження рішень, дій, бездіяльності органів державної влади;
  • У галузі захисту авторських прав;
  • Допомога у поверненні банківських депозитів;
  • У справах про адміністративні правопорушення.

Зауважимо, що Незалежний інститут судових експертиз працює у тісному контакті з юридичною корпорацією «Принцип», яка з 2000 року успішно представляє та захищає інтереси клієнтів як під час досудового врегулювання спорів, так і під час розгляду справ у судах усіх рівнів та юрисдикцій.

У зв’язку із тим, що існує потреба у наданні кваліфікованої правової допомоги не тільки на території України, а і за її межами, ЮК «Принцип» об'єднала у своїй команді кращих спеціалістів права з країн Європи, США та країн СНД.

До складу Корпорації входять адвокати з різних країн світу, зокрема: СІІІА, Німеччини, Франції, ОАЕ, Китаю, Індонезії, Швейцарії, Ліхтенштейну, Мексики, Польщі, Австрії, Словенії, Бельгії, Йорданії, Індії, Чехії, Грузії, Росії, Білорусії, Казахстану.

Багато з них мають наукові ступені кандидатів і докторів наук, вчені звання доцентів і професорів права та великий досвід захисту прав та законних інтересів осіб в кримінальних, адміністративних, цивільних та господарських справах.

 Отже, тепер немає необхідності їхати в іншу країну для вирішення своїх питань – у Вас є нагода отримати кваліфіковану різнопланову юридичну допомогу  як у провідних фахівців Незалежного інституту судових експертиз, так і юридичної корпорації «Принцип».

Ми цінуємо кожного клієнта і тому гарантуємо професійну консультацію з будь-яких правових питань, якісне та результативне обслуговування, швидке вирішення поставлених завдань, а також повну конфіденційність отриманої інформації.