(044) 581 30 90

ua ru en
МІЖНАРОДНА ЕКСПЕРТИЗА ТЕПЕР ДОСТУПНА В УКРАЇНІ!

У зв'язку прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг», який спрямований на спрощення ведення зовнішньоекономічної діяльності, все більше українських підприємств укладають міжнародні комерційні контракти з іноземними контрагентами. При цьому, міжнародна комерційна діяльність не застрахована від виникнення суперечок і конфліктів.

В таких умовах значно зростає потреба в проведенні міжнародної експертизи, яка може вирішити спір як у досудовому порядку, так і стати вагомим доказом у судовому прцесі незалежно від країни розгляду спору або юрисдикції контрагентів.

Повідомляємо, що Експертно-правова група «НІСЕ» стала ексклюзивним партнером Міжнародного Інституту Експертиз «IIExpertise», завдяки чому в Україні тепер стали доступні європейські стандарти і методики проведення судових експертиз із залученням європейських експертів.

Що це означає для юристів і адвокатів, а також їх клієнтів, у яких виникає міжнародний комерційний спір?

Звернувшись в НІСЕ або безпосередньо в «IIExpertise» Ви можете розраховувати на професійну незалежну експертизу, проведену відповідно до європейських стандартів якості за участю експертів не тільки з України, але і їх зарубіжних колег. Експертні дослідження, які проводить «IIExpertise», затребувані не тільки в міжнародних спорах, але і в рамках однієї юрисдикції. Вони можуть призначатися як за ухвалою суду або постановою арбітражу, так і за заявою від фізичних та юридичних осіб.

  • Дослідження в сфері економіки і фінансів (захист інвестицій, бухгалтерський облік);
  • Правові відносини в іноземних державах (європейське промислове право щодо винаходів, промислових і корисних зразків, міжнародне приватне право, торгове та сімейне право, право окремих держав);
  • Дослідження в сфері екології (вплив промисловості на навколишнє середовище);
  • Дослідження в сфері енергетики, металургії, ядерній фізиці;
  • Дослідження в сфері кібернетики (програмне забезпечення, інформаційні системи, обчислювальна техніка, інформаційні технології, аналіз даних, безпека і захист інформації, інтернет, криптографія)
  • Експертиза патентів і винаходів (промислові зразки, раціоналізаторські пропозиції, патенти, винаходи, охоронні свідоцтва, ноу-хау, промислове право, ліцензії, сертифікати походження);
  • Дослідження в сфері будівництва (будівельні матеріали, житлові, промислові і громадські будівлі, інженерні мережі, об'єкти транспорту, енергетичне обладнання);
  • Дослідження в сфері видобутку корисних копалин;
  • Геодезія та картографія;
 ЗА БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ В СЕКРЕТАРІАТ ЕКСПЕРТНО-ПРАВОВИЙ ГРУПИ «НІСЕ»:

04212, г. Киев, ул. Маршала Тимошенко, 21, корпус 3, офіс 7
Тел .: (044) 581-30-80, Факс (044) 581-30-55
Моб. (050) 360-16-82 (067) 5555 222 *
* Плата за дзвінки відповідно до тарифу оператора

info@nise.com.ua      www.nise.com.ua