(044) 581 30 90

ua ru en
Статистика НІСЕ

СТАТИСТИКА НІСЕ

ВІДСОТКОВЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ПРОВЕДЕНИХ В НІСЕ ЕКСПЕРТИЗ В м. КИЄВІ, по УКРАЇНІ та в ЄВРОПІ

Незалежний інститут судових експертиз проводить експертизи не тільки по всій  території України, але і в інших країнах Європи. НІСЕ щороку розширює географію своєї діяльності.  Завдяки партнерству з  Міжнародним центром судової експертизи при Європейській арбітражній палаті (Брюссель, Бельгія) НІСЕ залучає до роботи не тільки кращих  вітчизняних, а й зарубіжних судових експертів, що спеціалізуються в різних галузях.

 

 

СПІВВІДНОШЕННЯ КІЛЬКОСТІ ТА ВИДІВ ПРОВЕДЕНИХ В НІСЕ ЕКСПЕРТИЗ ЗА УХВАЛОЮ СУДУ

 

СПІВВІДНОШЕННЯ КІЛЬКОСТІ  ТА ВИДІВ ПРОВЕДЕНИХ В НІСЕ ЕКСПЕРТИЗ ЗА ЗАЯВОЮ

 

 

ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТИЗ В НІСЕ

НІСЕ гарантує швидкі терміни виконання експертиз з урахуванням потреб клієнта. Сучасні методи проведення експертиз дозволяють отримати експертний висновок уже протягом 5-10 робочих днів. Ненормований робочий день дає нам змогу виїжджати на об’єкт дослідження навіть в екстрених ситуаціях.

 

 

ЗАХОДИ НІСЕ

Одним з напрямків роботи Незалежного інституту судових експертиз є організація та проведення конференцій, семінарів та майстер-класів з судової експертизи. Особливістю семінарів НІСЕ є те, що вони проходять в форматі практикуму та дискусії, в ході якої не тільки лектори, а й самі учасники діляться своїм професійним досвідом, обмінюються думками та ідеями, обговорюють алгоритми дій в конкретних випадках.