(044) 581 30 90

ua ru en
Участь НІСЕ у 10-тій ЮВІЛЕЙНІЙ МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

ASN групи експертів, Російська палата будівельних експертів "Росстройекспертіза" і Палата судових експертів Чеської Республіки за підтримки Європейської Федерації європейських асоціацій Євроексперти запросили директора НІСЕ Геннадія Пампуху  на ювілейну 10-ту щорічну Міжнародну конференцію "Будівництво та нерухомість: експертиза та оцінка". (Прага 01-02 листопада 2012)
На конференції, що проводиться з 2003 року збируться провідні європейські та російські експерти в області будівництва.
Тема 10-й Конференції:
«Експертиза як найважливіший інструмент вирішення спорів у будівництві.»
В рамках конференції 2 листопада 2012
відбудеться симпозіум Євроексперти - федерації європейських національних експертних асоціацій. Даний симпозіум проводиться в Празі вдруге, попередній відбувся в 2007 році. У симпозіумі візьмуть участь керівники і представники національних експертних асоціацій Австрії, Великобританії, Угорщини, Іспанії, Португалії, Франції, Чехії та ін.
Також в роботі конференції візьмуть участь міжнародні арбітри і медіатори, фахівці в області альтернативних способів вирішення спорів в будівництві.
Обмін досвідом між представниками Росії і Європи, безумовно, послужить на користь подальшому розвитку будівельної експертизи та вирішенню багатьох проблем, що стоять на порядку денному. Для учасників передбачено виступ з доповіддю в ході дискусій, які є прекрасною платформою для налагодження ділових контактів.
Формат конференції передбачає продуктивний обмін думками між фахівцями, які проводять технічні, економічні та правові експертизи в галузі будівництва та нерухомості, з одного боку, і представниками фінансових інститутів, проектних та підрядних організацій, страхових та юридичних компаній, які використовують у своїй роботі експертні інструменти, з іншого боку.
Під час проведення конференції пройдуть ділові зустрічі між учасниками, а також відбудеться 7-й Міжнародний конкурс дипломних і науково-дослідних робіт студентів та молодих вчених.