(044) 581 30 90

ua ru en
Вебінар: «Особливості будівельно-технічної та електротехнічної експертизи: міжнародний аспект та реальні приклади»

Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз»  запрошує Вас взяти участь у вебінарі на тему: «Особливості будівельно-технічної та електротехнічної експертизи: міжнародний аспект та реальні приклади», який відбудеться 13 вересня 2019 р.

На вебінарі ми обговоримо особливості проведення експертизи міжнародною групою експертів та подальше застосування висновку міжнародної комісійної експертизи у судовому провадженні в Україні.

Ми розглянемо поетапно весь процес проведення експертизи: від ухвали суду, підготовки пакету  необхідних документів, натурного обстеження до готового висновку.  

  • До участі у вебінарі запрошуємо суддів, юристів, адвокатів. 
  • Участь безкоштовна.

ЧОМУ ВАРТО ПРОСЛУХАТИ ВЕБІНАР?

Ми надамо Вам якнайбільше практичної інформації та на реальних прикладах розповімо про найцікавіші експертизи у сфері будівництва та енергетики. Також поділимось своїм досвідом проведення міжнародної експертизи за цими напрямками.

Лектори вебінару – професійні судові експерти, які акредитовані Міністерством юстиції України та мають за плечима багаторічний досвід експертної роботи.

Формат вебінару дозволяє отримати максимум практичної інформації, не витрачаючи зайвого часу. Окрім того, у всіх учасників заходу буде можливість задати питання по ходу лекції та отримати фахову відповідь.

Для участі у вебінарі вам потрібен лише комп'ютер, колонки/навушники та інтернет.

Лекторами виступлять:

  • Геннадій  Пампуха, атестований судовий експерт за фахом «Електротехнічна експертиза», міжнародний арбітр, керуючий партнер НІСЕ.
  • Галієва Олена, судовий експерт з кваліфікацією за фахом «Будівельно-технічна експертиза».

 ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Вебінар відбудеться 13 вересня 2019 р. з 10:00 до 12:00.

Доступ до вебінару буде надіслано Вам після реєстрації за посиланням (дивись нижче) на вказану при реєстрації електронну адресу.

Участь у вебінарі  БЕЗКОШТОВНА за попередньою реєстрацією.