(044) 581 30 90

ua ru en
Відбувся семінар НІСЕ щодо особливостей комплексних психолого-лінгвістичних експертиз

Незалежний інститут судових експертиз спільно з Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури м. Києва провів акредитований семінар для адвокатів на тему: "Особливості проведення комплексних психолого-лінгвістичних експертиз".

Семінар складався з двох основних блоків, в рамках яких було висвітлено тему психологічної та лінгвістичної експертиз.

Перший блок семінару був присвячений особливостям лінгвістичної експертизи писемного мовлення, її ключовим завданням та об'єкту дослідження.

В рамках другого блоку семінару лектори доповідали про особливості проведення психологічної експертизи та встановлення розміру завданої моральної шкоди.

Окремо було розглянуто практику проведення комплексної психолого-лінгвістичної експертизи у справах щодо встановлення моральної шкоди, завданої в результаті приниження честі та гідності.

Судові експерти, які виступили у якості лекторів, розповіли про процедуру проведення експертного дослідження, перелік необхідних для нього документів, а також були наведені найцікавіші приклади експертиз з практики НІСЕ.

Лектори вебінару - Пампуха Генадій Геннадійович, Фраймович Людмила Володимирівна та Алкіна Наталя Вікторівна, професійні судові експерти, які акредитовані Міністерством юстиції України та мають за плечима багаторічний досвід експертної роботи.

Семінар було акредитовано Національною асоціацією адвокатів України (4 бали).

Наступний семінар відбудеться найближчим часом! Слідкуйте за нашими анонсами!