(044) 581 30 90

ua ru en
Захист майнових та немайнових  прав, порушених внаслідок військової агресії росії на території України

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Збройних конфліктів такого масштабу та жорстокості Європа не бачила десятиліттями. Вбивство українських дітей і матерів, ракетні обстріли житлових районів та лікарень, машин «швидкої», перешкоджання гуманітарним конвоям і евакуації мирного населення, ядерний тероризм, масштабні інформаційні фейки, брехня та підміна понять - все це є порушенням всіх можливих законів!

У зв’язку з цим, Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз» (НІСЕ) спільно з міжнародною групою українських і європейських судових експертів та адвокатів розробили проект негайного захисту Ваших майнових та немайнових  прав, які були порушені внаслідок військової агресії Росії на території України. Ви та Ваші партнери уже сьогодні маєте змогу відшкодувати заподіяну Вам як матеріальну, так і моральну шкоду.

Станом на сьогоднішній день нашими європейськими колегами-адвокатами підготовлені судові позови проти країни-агресора в Бельгії, Австрії, Польщі. Наразі проводиться юридична оцінка можливості притягнення країни-агресора до відповідальності з подальшим відшкодуванням збитків (за рахунок заморожених та арештованих активів РФ) в Німеччині, Італії, Великобританії, США через міжнародні трибунали та звичайні цивільні суди.

Звертаємо Вашу увагу, що даному процесу передує кропітка підготовка всіх необхідних документів та доказів, які стануть підставою для проведення міжнародної комплексно-комісійної експертизи, висновок якої, в свою чергу, стане основою судових позовів.

Особливо важливим є те, що ми не будемо чекати, доки закінчиться війна, а почнемо захищати Ваші права уже сьогодні!

Наша команда експертів та адвокатів готова виконати повний цикл робіт в рамках процедури відшкодування збитків, а саме:

  1. Ознайомлення та аналіз документів підприємства для встановлення фактичних пошкоджень та розміру нанесеної шкоди порівняно зі станом на 23.02.2022 року.
  2. Міжнародна  комплексно-комісійна експертиза отриманих збитків, яка складається з:
  • фіксації технічного стану та руйнувань будівель, майна та обладнання (виконується експертною комісією у складі українських та європейських експертів);
  • встановлення кваліфікації пошкоджень;
  • розрахунок вартості відновлювальних робіт та необхідних для цього матеріалів, вартості проекту реконструкції чи відновлення, можливої упущеної вигоди;
  • встановлення моральної шкоди, завданої Вам, Вашим рідним, близьким, колегам.
  • та інші складові
  1. Вибір країни та місця подання позову, правова оцінка та аргументи на користь позивача;
  2. Ведення справи в суді обраної юрисдикції, представництво та захист інтересів замовника;
  3. Супровід виконання судового рішення на території ЄС та інших країн світу.

Такий же алгоритм дій може бути застосований і у випадку, якщо Ви маєте намір захищати свої права та інтереси в українських судах, але без участі європейських експертів та адвокатів. Тим не менш, ми не виключаємо, що рішення таких судів можуть бути виконані в європейських юрисдикціях, де на сьогодні заарештовано багато активів РФ. Для цього потрібно, щоб суд у резолютивній частині рішення сформулював стягнення за рахунок арештованого майна та активів відповідача, де б воно не знаходилось – на території України чи інших держав світу. І у цьому випадку наші європейські колеги можуть допомогти Вам виконати таке рішення у тих європейських країнах, де такі активи уже арештовані.

Для ознайомлення з деталями пропозиції, будь ласка, зв’яжіться з Секретаріатом НІСЕ за допомогою e-mail: info@nise.com.ua