(044) 581 30 90

ua ru en
Запрошуємо на засідання Комітету ААУ із судової експертизи!

 

Шановні колеги! 

Запрошуємо  взяти участь у засіданні Комітету з судової експертизи Асоціації адвокатів України, яке відбудеться 27 березня 2019 року о 10:00 в Києві.

Партнер комітету та організатор заходу - Незалежний інститут судових експертиз.

Тема зустрічі: "Експертиза об'єктів інтелектуальної власності. Вирішення актуальних питань в сфері судової експертизи шляхом внесення відповідних змін до законодавства".

Проблематика та актуальність заходу. З прийняттям нового процесуального законодавства у сфері експертизи виникли суттєві зміни, які, насамперед, стосуються порядку призначення експертиз. Так, у сторін справи з’явилася можливість самостійно замовляти експертизу та подавати її до суду разом з іншими видами доказів. Проте вже сьогодні можна побачити як позитивні так і негативні наслідки впровадження процесуальних новел. Й досі існують проблеми, які, насамперед, стосуються монополії державних установ на проведення експертизи в кримінальному провадженні,  проблеми вимог про обов'язкове проходження підготовки експертів, що не є працівниками НДУСЕ та інші. Усі ці питання потребують вирішення шляхом внесення змін до законодавства про судову експертизу.

Саме тому, ми запрошуємо до Київського прес-клубу на засідання Комітету 27 березня усіх зацікавлених взяти участь у обговоренні, подискутувати та поділитися своїм баченням вирішення актуальних питань в сфері експертизи, та експертизи інтелектуальної власності, зокрема. 

До участі у засіданні запрошуються адвокати, юристи, судові експерти, арбітри, судді,представники влади.  

Для участі в засіданні комітету необхідно заповнити анкету.

Реєструйтеся вже зараз за посиланням: https://goo.gl/forms/C54YMtOs71UhQQUg2  

 Анкети приймаються до 26.03.2019 р. до 16:00!

Місце проведення:

м. Київ, вул. Хрещатик, 27-а, 2 поверх, зала "Київський прес- клуб"

Дата та час:

27 березня 2019 р. Початок о 10:00

Нагадаємо, 21 грудня 2018 року рішенням Правління Асоціації адвокатів України керуючого партнера Незалежного інституту судових .експертиз Геннадія Пампуху обрано головою Комітету з судової експертизи