Експертиза затоплення

Експертиза затоплення квартири або інших приміщень (складів, офісів, нежитлових приміщень) є необхідною процедурою, яка проводиться з метою фіксації пошкоджень, завданих в результаті залиття, визначення причин залиття та розрахунку вартості матеріального збитку.

Для потерпілої сторони є дуже важливим зафіксувати пошкодження, визначити причини затоплення квартири і розрахувати розмір матеріального збитку.

Фахівці Незалежного Інституту Судових Експертиз проводять незалежну експертизу залиття квартири, що допоможе Вам захистити Ваші права як в судовому порядку, так і в досудовому порядку при про відшкодування понесених збитків.

НІСЕ має потужну матеріально-технічну базу для проведення експертиз у відповідності з міжнародними стандартами, а наш профіль - це оцінка збитку в результаті залиття (затоплення, затопивши) квартири.
Для проведення експертизи затоплення необхідно надати такі документи:
  • Акт про факт залиття
  • Технічний паспорт
  • Документація про власність і права на нерухомість.

 

За додатковою інформацією щодо проведення експертизи Ви можете звернутися за телефонами: (044) 581-30-90, (067) 5555-222, (050) 360-16-82 або пишіть нам: info@nise.com.ua

 

 

 

Експертиза затоплення квартири


З усіма можуть трапитися непередбачені неприємні ситуації. Якщо ви живете в квартирі, необхідно бути готовим до таких моментів.
Найпоширенішим форс-мажором, який може трапитися з власниками квартир - це коли сусід зверху затопив вашу квартиру. Неприємно, проблемно, накладно ...

І таке може трапитися з кожним, якщо враховувати стан житлово-комунального господарства в Україні.

Але якщо все ж таке сталося, в першу чергу, визначтеся з тим, хто винен у ситуації затоплення квартири, , що сталася. Далі необхідно обміркувати, за чий рахунок будуть усуватися наслідки затоплення. Повідомте про затоплення винуватця.

Краще зробити це відразу, щоб потім не виникали непорозуміння. Якщо ремонт, на вашу думку, повинен фінансувати винуватий у події, і ви зможете домовитися з вашим кривдником - прекрасно. Ви отримаєте матеріальну компенсацію за збиток і зможете за ці гроші усунути наслідки затоплення.

Також варто знати, що ви повинні звернутися в організацію, яка контролює стан комунально-житлового господарства, щоб засвідчити факт затоплення. Представники ЖЕКу складають акт про затоплення квартири.

Але якщо домовитися полюбовно не вдалося, зверніться у відповідні служби для того, щоб дізнатися істотність витрат, які підуть на ремонт квартири і проведіть експертизу затоплення квартири.

Експертиза затоплення квартири - один з типів незалежної судової експертизи, результати якої дозволяють визначити суму матеріального збитку. Проведення експертизи затоплення квартири дозволяє офіційно підтвердити наявність затоплення, завдяки чому ви зможете вимагати відшкодування часткової або повної компенсації збитку в суді.

Якщо експертизу із затоплення квартири зробити не відразу, то через деякий час якраз будуть видні наслідки того, що сталося. Також треба зібрати всі необхідні документи, що підтверджують збиток.

Незалежний інститут судової експертизи «НІСЕ» надасть якісні послуги з експертизи затоплення квартири. Телефонуйте і ми надамо вичерпну інформацію про дану послугу.
 

Оцінка затоплення квартири


Затоплення квартири - досить часте явище у великих багатоповерхівках. Це пов'язано з тим, що в основному у великих багатоповерхових будинках трубопроводи і каналізаційне обладнання старе, а замінити всі комунікації дуже дорого.

Якщо все ж з вами трапилася така ситуація і вашу квартиру затопили, щоб точно знати, наскільки серйозні наслідки затоплення, необхідно провести оцінку затоплення квартири.

Оцінка затоплення квартири дозволить документально зафіксувати реальний збиток від того, що сталося, і стане істотним інструментом для прийняття подальших дій.

Для початку необхідно повідомити в ЖЕК і викликати фахівця для усунення неполадки. Якщо квартира застрахована, і серед страхових випадків є страховка від затоплення - все прекрасно! Звертайтеся до страхового фахівця, і він і проведе оцінку затоплення квартири і відповідно - збитку, який ви отримали. Якщо страховий експерт з'ясував всі нюанси, через деякий час страхова компанія відшкодує збиток у вигляді грошової компенсації.

Оцінка при затопленні квартири в Україні також може здійснюватися незалежними експертними організаціями, які мають досвід проведення подібних експертиз. Результати експертизи можуть пред'являтися як офіційне свідоцтво події в суді.

Є випадки, коли страхові компанії відмовляються від оплати страховки. У такому випадку, ви також можете звернутися до незалежного експерта для проведення оцінки затоплення квартири, результати якої стануть незаперечним доказом вашої правоти.

Проведення оцінки затоплення квартири здійснюється в присутності свідків. Незалежний експерт проводить дослідження обставин, подій, які призвели до тих чи інших пошкоджень і наслідків.

Після ретельного вивчення всіх щонайменших моментів незалежні експерти збирають інформацію про вартість пошкоджень і принесений матеріальний збиток, роблячи документальний звіт про виконану роботу.

Оцінка затоплення квартири в Україні має юридичну силу і надається при необхідності на розгляд у слідчі і судові органи.
Незалежний інститут судових експертиз «НІСЕ» проводить експертизу із затоплення квартири, а також оцінку затоплення квартири на професійному рівні.

Телефонуйте і ми надамо всю необхідну інформацію про даний вид послуг.