Відповідність ДБН

Експертиза відповідності будівництва державним нормам будівельним, пожежним та санітарним нормам


Усі будівельні об'єкти повинні відповідати вимогам державних структур України щодо будівельних норм, а саме відповідати технічним регламентам, санітарним, екологічним, протипожежним нормам, тобто повинні мати відповідність ДБН.


Щоб підтвердити відповідність ДБН об'єкта, проводять спеціальну незалежну судову експертизу. В ході проведення незалежної експертизи представники експертної організації досліджують будівельний об'єкт, документально фіксуючи всі висновки і результати процедури.


У процесі проведення експертизи щодо визначення відповідності ДБН незалежні експерти оглядають будівельний об'єкт, проводять необхідні вимірювання, фіксують об'ємно-планувальні показники, будівельні зміни геометричних розмірів, проведені власником і т.д.


Експертиза відповідності ДБН визначає межі земельної ділянки, на якій знаходиться будівельний об'єкт.
Незалежні судові експерти проводять роботу з виявлення недоліків і порушень відповідно до нормативно-правових актів та проектної документації, допущених забудовником в ході створення, капітального ремонту, реконструкції будівельного об'єкта.


Незалежні експерти здійснюють всі необхідні обстеження і випробування, що дозволяють визначити якість створення будівельного об'єкта відповідно до ДБН, простеживши дотримання будівельного законодавства України.


При виявленні недоліків і проблем по об'єкту експертизи незалежний експерт може розробити і запропонувати варіанти виправлення виявлених недоробок і порушень, а також внести конструктивні пропозиції щодо поліпшення і вдосконалення будівельного об'єкта.


Незалежний інститут судових експертиз «НІСЕ» спеціалізується в проведенні технічно-будівельних експертиз з виявлення відповідності ДБН. Наші фахівці мають високий професійний рівень, що дозволяє в повній мірі дослідити межі будівництва, підтвердивши, що будівельно-технічні характеристики будівлі відповідають всім нормативно-правовим актам та технічній документації.


Телефонуйте, ми завжди готові надати вам свою професійну допомогу.