НІСЕ відсвяткував 10-річчя!

У НІСЕ відбувся семінар-практикум за участі ведучих юристів Києва

15 червня 2017 р. у Ліга Бізнес Інформ відбувся  семінар-практикум за участі суддів Деснянського та Шевченківського районних судів міста Києва, а також судових експертів.  Організатором виступила Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз» (НІСЕ).

Захід було приурочено до святкування ювілею НІСЕ, якому в червні цього року виповнилось 10 років. З огляду на важливість та знаковість цієї події, НІСЕ вирішив запросити на семінар таких лекторів, які однозначно б  зацікавили слухачів.

Відкрили захід співзасновники НІСЕ - Геннадій та Ольга Пампухи. Вони виступили з вітальним словом та розповіли про досягнення Інституту за його 10-річну діяльність.

Великий ажіотаж з боку адвокатів та юристів, яких майже 80 чоловік  відвідали семінар, стала лекція судді Деснянського райсуду м. Києва Бабко Валерії Валеріївни. У своїй доповіді вона зупинилась на  особливостях розгляду справ про поділ майна подружжя. Окремою темою для дискусії стало питання визначення належності майна до спільної сумісної власності подружжя, а також доведення факту набуття цього майна спільними сумісними коштами та працею подружжя. Суддя наголосила, що факт придбання спірного майна в період шлюбу не є безумовною підставою для віднесення такого майна до об’єктів права спільної сумісної власності подружжя. Лекція пройшла у форматі живого діалогу та дискусії - слухачі активно ставили запитання, з якими вони стикались у своїй адвокатській практиці, та обговорювали алгоритми захисту клієнтів у суді.

Марина Станіславівна Антонюк (суддя Шевченківського районного суду м. Києва) у своїй доповіді окреслила основні етапи судового провадження. Потім слово взяла експерт Алікіна Наталія Вікторівна, яка розповіла про застосування психологічної експертизи в судово-слідчій практиці.

Але не юриспруденцією єдиною… На заході також була присутня письменниця Тамара Альохіна, яка презентувала свою книгу для дітей «Cвіт як Всесвіт».

Після лекційної частини заходу на його учасників чекали сюрпризи – розіграш подарунків, святковий торт та фуршет!

Колектив НІСЕ щиро дякує лекторам та усім учасникам семінару за те, що вони розділили з нами наше свято - 10-річний ювілей, а також за чудову дружню атмосферу, яка панувала в аудиторії. Будемо й надалі проводити такі ж цікаві та ефективні зустрічі, тож слідкуйте за нашими анонсами!:)

Повний фотозвіт шукайте на нашій сторінці в Facebook