(044) 581 30 90

ua ru en
Дорожньо-транспортна експертиза

Дорожньо-транспортна експертиза в Україні


Дорожньо-транспортна експертиза в Україні проводитиметься з метою встановлення технічних пошкоджень автотранспортного засобу, а також з'ясування обставин, що трапилися в дорожньо-транспортній пригоді.


Незалежний судовий експерт в ході дорожньо-транспортної експертизи вивчає обстановку на місці аварії, стан дорожнього покриття на території, де сталася аварійна ситуація, розгляд ухилів і особливостей траси в подовжньому і поперечному напрямку.

Незалежний судовий експерт аналізує наявність тих чи інших об'єктів, зовнішніх пристроїв і умов, які якимось чином могли вплинути на динаміку аварійної ситуації.


Проведення дорожньо-транспортної експертизи передбачає аналіз можливості водія керувати транспортним засобом, його сприйняття подій, що відбуваються.


Представник структури з проведення судової експертизи отримує доступ до матеріалів справи, зокрема протокола допиту, слідчим актам, фотознімками з місця аварії і т.д.  Це дозволить більш об'єктивно підійти до проведення розслідування та формування висновків.


Якщо вам необхідно провести експертизу дорожньо-транспортної пригоди, фахівці Незалежного інституту судових експертиз «НІСЕ» до ваших послуг. Телефонуйте, і ми надамо всю необхідну інформацію про проведення дорожньо-транспортної експертизи.