(044) 581 30 90

ua ru en
Експертиза умов ДТП

Незалежна судова експертиза умов ДТП

Експертиза ДТП (автотехнічна експертиза) встановлює науково обґрунтовану характеристику процесу ДТП у всіх її фазах, визначає об'єктивні причини ДТП та поведінку окремих її учасників.

Необхідність проведення незалежної автотехнічної експертизи виникає при розгляді кримінальних та адміністративних справ, а також цивільних позовів про відшкодування моральної та матеріальної шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Розгляд судових справ по ДТП – досить нешвидкий, часто кропіткий процес, в ході якого сторони використовують найрізноманітніші методи для доказу потрібних їм обставин пригоди. Винуватець ДТП, який притягається до відповідальності, намагається довести свою невинуватість, а потерпілий, в свою чергу, навпаки, доводить провину опонента. Найзначнішим доказом у таких справах є висновок автотехнічної експертизи.

В рамках її проведення наші експерти:
  • визначать механізм ДТП;
  • встановлять швидкість руху автомобіля і гальмівного шляху;
  • встановлять параметри руху транспортних засобів до моменту ДТП, місце зіткнення автомобілів (місце наїзду на пішохода, на перешкоду),
  • встановлять відповідність дій учасників ДТП правилам дорожнього руху
  • дадуть експертний висновок про те, чи можливо було запобігти аварії при певних умовах.

Існують підвиди автотехнічної експертизи. Якщо Ви не можете визначити, який саме підвид експертизи Вам потрібен, достатньо зателефонувати нам (або залишити заявку на зворотний дзвінок) і описати обставини справи, і ми визначимо вид експертизи, який Вам потрібен, а також допоможемо сформулювати питання для дослідження.

Точна вартість експертизи визначається після ознайомлення експерта з наданою документацією та кількістю поставлених питань.

Орієнтовний перелік документів, необхідних для проведення експертизи:

  1. Схема ДТП.

  2. Пояснення обох сторін та протоколи.

Консультація по телефону безкоштовна. 
При потребі проведення експертизи ДТП телефонуйте на гарячу лінію НІСЕ за телефонами:

+38-067-5555-222 (Viber)

+38-050-360-16-82 (Telegram)

+38 044 581-30-80 / 90 / 77 (багатоканальний)

або пишіть на пошту: info@nise.com.ua