(044) 581 30 90

ua ru en
Експертиза транспортного засобу

Незалежна експертиза транспортних засобів в Україні


Якщо ви власник автомобіля, рано чи пізно, ви можете зіткнутися з необхідністю проведення експертизи транспортного засобу.


Експертиза автомобільного транспорту проводитися для ідентифікації несправностей автомобіля, всіляких заводських дефектів, механічних недоліків.

Проведення експертизи транспортного засобу передбачає професійне обстеження вузлів, механізмів, агрегатів транспортного засобу, зокрема кузовів, ходової частини, двигунів, електрообладнання, сигналізаційної системи, підсвічування і т. д.


Незалежна експертиза транспортних засобів не тільки виконує ідентифікацію несправностей, але і дозволяє визначити причини виникнення неполадок.


Незалежна експертиза транспортного засобу найчастіше використовується після дорожньо-транспортної пригоди, яка природно тягне за собою появу несправностей. Незалежний експерт встановить причинно-наслідковий зв'язок між тех. станом автотранспорту і аварійною ситуацією.


Експертиза транспортних засобів може проводитися при купівлі-продажу автомобіля, що вже був у використанны, а також у спірних питаннях, що стосуються якості автомобіля.

Експертиза транспортного засобу здійснюється у разі незадовільного технічного обслуговування або неправильної експлуатації, яка спричинила за собою ряд несправностей.


Під час проведення незалежної експертизи транспортного засобу незалежний експерт визначає марку транспортного засобу, модель авто, тип і період випуску і т.д., що дозволяє більш точно проаналізувати технічні особливості транспортного засобу.


Для проведення експертизи транспортного засобу використовують матеріально-технічну базу, застосування якої дає можливість зробити аргументовані об'єктивні висновки з приводу стану автомобіля.


Проводить незалежну експертизу транспортного засобу фахівець, який має суттєвий багаж знань у сфері автомеханіки, а також накопичений роками роботи практичний досвід.


Незалежний інститут судових експертиз «НІСЕ» проведе експертизу будь-якого транспортного засобу професійно і в найкоротші терміни. Телефонуйте і замовте консультацію фахівця, який відповість на всі ваші запитання з приводу технічного стану вашого автомобіля.